دارا آسرایی

طراح و توسعه وب

درباره من

دارا آسرایی متولد سال ۶۸ در تهران و دانش آموخته نرم افزار و طراحی وب هستم. اواخر سال ۹۳ بود که من (دارا آسرایی) تصمیم گرفتم فعالیت در حوزه وب را شروع کنم. با شرکت‌های مختلف وارد همکاری شدم تا اینکه رشد کردم و توانستم پروژه های بزرگ و ماندگاری را ایجاد کنم. طراحی و توسعه انواع وب سایت های شرکتی ، شخصی و فروشگاهی از جمله کارهایی هست که تا به امروز انجام دادم.

معرفی ویدئویی معرفی صوتی
سوابق کاری

1402 شهریور

شرکت پایدار توسعه دهنده تهران

۱۴۰۰-امروز

شرکت فرانش توسعه دهنده اصفهان

۱۳۹۸-۱۳۹۹

شرکت پلاز توسعه دهنده تهران

۱۳۸۸-۱۳۹۸

1389 اسفند

مهارتها

بعنوان یک برنامه نویس فول استک آمادگی همکاری با شما رو دارم. توسعه‌دهندگی وب، جنبه‌های مختلفی دارد و مهم نیست کدام جنبه از آن را بیشتر دوست دارید و دنبال می‌کنید. مهارت‌های نرمی مثل توجه به جزئیات، یادگیری سریع، حل مؤثر مسأله و برقراری ارتباط باعث می‌شوند در مهارت‌های سختی که در بالا از آن‌ها یاد شد، جایگاه مناسبی پیدا کنید.

Front End 90%
Back End 95%
JavaScript 70%
HTML 50%
CSS 45%
Design 20%
سوابق تحصیلی

۱۴۰۲ مهر

نرم افزار ارشد دانشگاه تهران تهران

بهمن ۱۳۹۹-خرداد ۱۴۰۲

نرم افزار کارشناسی خواجه نصیر تهران

تیر ۱۳۹۵ -اسفند ۱۳۹۹

نرم افزار دانش آموز هنرستان دارا تهران

بهمن ۱۳۸۴ - مرداد ۱۳۸۷

۱۳۸۴ دی

معرفی مشتریان
خدمات

طراحی رابط کاربری

مهم‌ترین ویژگی خدمات طراحی رابط کاربری قابل استفاده بودن آن محصول (سایت یا اپلیکیشن) می‌باشد. طراحی رابط کاربری متناسب با کسب و کار شما.وردپرس یک نرم‌افزار متن باز است که شما می‌توانید از آن جهت ساخت یک وب سایت زیبا، بلاگ، یا برنامه کاربردی موبایل استفاده نمایید. طراحی‌های زیبا، ویژگی‌های منحصر به فرد میباشد.

طراحی سایت وردپرس

وردپرس یک نرم‌افزار متن باز است که شما می‌توانید از آن جهت ساخت یک وب سایت زیبا، بلاگ، یا برنامه کاربردی موبایل استفاده نمایید. طراحی‌های زیبا، ویژگی‌های منحصر به فرد میباشد. سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، مجموعه‌ای از فعالیت‌هایی است که در طراحی و کدنویسی سایت، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوا و لینک‌سازی خارجی .

سئو

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، مجموعه‌ای از فعالیت‌هایی است که در طراحی و کدنویسی سایت، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوا و لینک‌سازی خارجی . وردپرس یک نرم‌افزار متن باز است که شما می‌توانید از آن جهت ساخت یک وب سایت زیبا، بلاگ، یا برنامه کاربردی موبایل استفاده نمایید. طراحی‌های زیبا، ویژگی‌های منحصر به فرد میباشد.

اجرای تجربه کاربری

به جای اجرای کدهای قابل اجرا بر روی یک رایانه محلی، کاربران از نرم‌افزارهای کاربردی برخطی برای تولید محتوای جدید بهره می‌گیرند. این موضوع روش‌های نوینی را در ارتباطات به وجود آورده‌است و اجازه داده است تا مجال و فرصت‌های بیشتری برای تمرکززدایی اطلاعات و توزیع رسانه‌ها ایجاد گردد.

توسعه وب سایت

نمونه‌های زیادی وجود دارند که تغییرات در روش ارتباطات و تجارت را با استفاده از صنعت توسعه وب، نشان می‌دهند. وب‌گاه‌های حراجی مانند eBay، روش مصرف مصرف‌کنندگان و پرداخت برای خدمات و کالاها را تغییر داده‌اند. فروشنده‌های واسطه مانند Amazon.com و Buy.com، روش‌های خرید و تجربه کسب سود را برای مصرف کنندگان زیادی تغییر داده‌اند.

توسعه فیچرها

یک نمونه بسیار خوب دیگر برای تغییر روش ارتباطات با استفاده از توسعه وب، «وب‌نوشت» (به انگلیسی Blog) است. نرم‌افزارهای کاربردی وب مانند مووبل تایپ و وردپرس، به راحتی محیط‌های وب‌نویسی کاملی را برای وب‌گاه‌های شخصی ایجاد کرده‌اند. سامانه‌های متن‌باز مدیریت محتوا مانند با بهره‌گیری از حالت‌های نوینی از ارتباطات، توسعه وب را گسترش داده‌اند.

ارتباط با من

    ۰۹۱۹۹۹۹۹۹۹۹

    Dara@gmail.com

    تهران تهران خیابان دارا پلاک ۲